Služby

Grafika

Každá zakázka začíná společnou konzultací. Osobně, nebo e-mailem nám sdělíte své požadavky a na jejich základě připravíme grafický návrh. Navrhneme nové logo nebo obnovíme původní, připravíme vizitky a hlavičkové papíry. Potisknout se dá i široké spektrum reklamních předmětů - propisky, trička, kalendáře, deštníky ...

Zkrátka nabízíme široké spektrum grafických prací: návrh loga, příprava vizitek, letáků, svatebních oznámení, hlavičkových papírů, plakátů, bannerů a plachet, cedulí a desek, sazbu a zlom katalogů, brožur a knih, krabiček, samolepek, stickerů, formulářů, desek s chlopněmi
... a všeho možného, co zrovna budete potřebovat.

Jakmile budete spokojeni, připravíme návrh k tisku a pošleme do tiskárny.

Jak tedy bude probíhat naše spolupráce?

SPOLEČNÁ KONZULTACE

Preferujeme osobní kontakt, ale pokud jste hodně zaneprázdněni, tak jednodušší zakázky můžeme zrealizovat přes e-mail. Pokud pracujete nebo bydlíte v dosahu 10 km od nás, můžeme bezplatně přijet my za Vámi a zakázku zkonzultujeme přímo u Vás. Také si předáme případné podklady (fotky, obrázky, text, ...), pokud nebudou poslány v elektronické podobě a vybereme potiskovaný materiál.

ZASLÁNÍ KALKULACE ZA TISK

Maximálně 24 hodin od naší první konzultace dostanete cenovou nabídku za tisk.

PRVNÍ KOREKTURA, DRUHÁ, TŘETÍ, ČTVRTÁ, ...

Na základě naší konzultace připravíme grafický návrh, který Vám zašleme v PDF formátu na e-mail a nebo si ho předáme osobně a povíme si, co dál. V případě, že už je hotovo, odsouhlasíte nám korekturu a vybereme potiskovaný materiál, můžeme zadat na tisk. Pokud budeme vytvářet například knihu nebo brožuru, bude korektur určitě víc.

TISK

Pokud máme odsouhlasenou korekturu, můžeme zadat na tisk.


Tisk

A DOKONČOVACÍ ZPRACOVÁNÍ

Zakázky jsou tištěny na kvalitní materiály a na profesionálních tiskařských strojích, ať už se jedná o digitální, ofsetovou či jinou tiskařskou technologii.

Jsou také možnosti a technologie, jak Vaši zakázku vylepšit či ozvláštnit. Na mysli mám například parciální lak, matnou či lesklou laminaci, ražbu, slepotisk nebo výsek.

Vyberte si některou z následujících tiskovin a dozvíte se podrobnější informace o potiskovaných materiálech či formátech.

Pokud byste chtěli vytisknou něco, co není ve výše uvedené nabídce, nebojte se nás oslovit. Možnosti jsou veliké a vše se nedá "zaškatulkovat".


Webdesign

Tvorba webových stránek pozastavena do odvolání.

Novoročenky 2020

Novoročenky 2020

Svatební oznámení

Svatební oznámení

 • Grafika
 • Tisk
 • Webdesign
 • ČIHÁK TISK
  Jana Knappová
  Svojkovice 56
  338 22

  +420 737 135 530
  info@cihaktisk.cz
  www.cihaktisk.cz

  fejsbuuk